Novinky
Superstárista Samo Tomeček: Psychické problémy a, AHA, ako zmenil vzhľad!
09.04.2024
BRATISLAVA – Samo Tomeček sa začal mať viac rád. Po rozchode s exmanželkou sa začal venovať cvičeniu, čím rieši nielen boľavú dušu, ale aj boľavé telo.
Čítať článok >
Samo Tomeček utiekol do Álp: Exkluzívne FOTO! Prezradil, s kým išiel na lyžovačku
29.03.2024
BRATISLAVA – Spevák Samo Tomeček sa netají radosťou z toho, že za manželstvom urobil hrubú čiaru. Dnes je právoplatne rozvedený a slobodu si aktuálne užíva na lyžovačke v Rakúskych Alpách.
Čítať článok >
Známy slovenský spevák po obrovskej kríze v manželstve: Už je definitívne ROZVEDENÝ!
20.03.2024
Sama Tomečka (37) všetci poznajú ešte zo speváckej šou SuperStar, ktorá ho preslávila a od ktorej sa doteraz venuje hudbe. Diváci ho môžu vídať aj v zábavnej relácii Milujem Slovensko, ktorej je stabilnou súčasťou už dlhé roky. Okrem toho má kalendár nabitý koncertami. V práci sa mu teda darí viac ako dobre, no v súkromí to až také ružové nemá. S manželkou Sophie išli na jeseň 2023 od seba a dnes sa stretli na súde!
Čítať článok >
Tomeček sa o novej žene svojho života jasnejšie vyjadriť nemohol: TOTO JE ONA!
21.01.2024
Rozvod Sama Tomečka prišiel ako blesk z jasného neba. Aj keď jeho manželstvo spočiatku vyzeralo ako z rozprávky, po necelých troch rokoch padlo definitívne zbohom.
Čítať článok >
Samo Tomeček venoval nový song Ja a Ty svojej žene a všetkým zaľúbeným novomanželom
16.10.2021
Spevák a skladateľ Samo Tomeček je dokonalý romantik. Pre svoju manželku Sophie zložil pieseň Ja a Ty. Klavírnu baladu venoval svojej krásnej žene a všetkým zaľúbeným novomanželom. Hudbu má na konte Samo, s textom mu pomohol kamarát Suvereno. Pusti si romantickú novinku, v ktorej sa Samo a Sophie vrátili na prekrásne miesta svojho svadobného obradu.
Čítať článok >
Spevák Samuel Tomeček prekvapuje! Čo má so sestrami Nízlovými z dua TWiiNS? Budete len pozerať!
06.09.2018
Spevák Samuel Tomeček, ktorý na hudobnej scéne pôsobí už neuveriteľných 13 rokov, šokuje!
Čítať článok >
Album Ikony Samuela Tomečka pokrstili Zdena Studenková a Matej Tóth
03.02.2018
V utorok večer v bratislavskom hoteli Devín krstil svoje aktuálne CD Ikony Samuel Tomeček. Krstnými rodičmi sa stali Zdena Studenková a Matej Tóth. Krstilo sa symbolicky ikonami, ktoré sú poznávacím znamením celého albumu. Celým večerom sprevádzal moderátor Martin Nikodým
Čítať článok >
MÓDNA POLÍCIA z krstu Tomečkovho albumu IKONY
01.02.2018
Utorňajší večer patril krstu nového albumu IKONY speváka Samuela Tomečka. Na jeho uvedenie do života zavítali mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu. Ako sa im na tento večer podarilo obliecť? Posúďte sami!
Čítať článok >
Ikony Samuela Tomečka krstili ikony: Studenková a Tóth
02.01.2018
Slovenský spevák Samuel Tomeček uviedol do života CD IKONY, na ktorom pracoval vyše dvoch rokov. Krstnými rodičmi sa v bratislavskom hoteli Devín stali ikony slovenského hereckého a športového neba - Zdena Studenková a Matej Tóth.
Čítať článok >
Samuel Tomeček na albume Ikony vzdáva hold osobnostiam slovenského popu
23.11.2017
František Krištof Veselý, Jaro Filip, Dežo Ursiny, Michal Dočolomanský či Karol Duchoň sú niektorí z velikánov slovenskej populárnej hudby, ktorých piesne sa rozhodol prespievať Samuel Tomeček na svojom novom albume Ikony. Ako hovorí, chce spojiť minulosť so súčasnosťou a ukázať mladej generácii poslucháčov nestarnúce skvosty našej pop music.
Čítať článok >
Samuel Tomeček a Celeste Buckingham prekvapili spoločnou pesničkou
04.09.2017
Podľa aktuálneho počasia už najteplejšiemu ročnému obdobiu definitívne odzvonilo, no to nebránilo dvojici populárnych spevákov zverejniť novinku, ktorá iskrí letnou náladou. Samo Tomeček a Celeste Buckingham včera svojich fanúšikov na sociálnych sieťach prekvapili duetom Shoes, ktorý ponúkli spolu s videoklipom plným slnka.
Čítať článok >