Média
Samo Tomeček venoval nový song Ja a Ty svojej žene a všetkým zaľúbeným novomanželom
16.10.2021
Spevák a skladateľ Samo Tomeček je dokonalý romantik. Pre svoju manželku Sophie zložil pieseň Ja a Ty. Klavírnu baladu venoval svojej krásnej žene a všetkým zaľúbeným novomanželom. Hudbu má na konte Samo, s textom mu pomohol kamarát Suvereno. Pusti si romantickú novinku, v ktorej sa Samo a Sophie vrátili na prekrásne miesta svojho svadobného obradu.
Čítať článok >
Samo Tomeček to konečne odhalil: Áno, zakukal som sa do Twiinsky!
06.09.2018
BRATISLAVA - Spevák Samuel Tomeček (32) najnovšie priznal, že sa zahľadel do jednej zo sestier Nízlových. Nejde však o žiadne celebritné pletky. Šťastne zadaný spevák si totiž krásky prizval na účinkovanie do svojho nového videoklipu Motýlik, ktorý má dnes svoju premiéru práve na Topkách!
Čítať článok >
Spevák Samuel Tomeček prekvapuje! Čo má so sestrami Nízlovými z dua TWiiNS? Budete len pozerať!
06.09.2018
Spevák Samuel Tomeček, ktorý na hudobnej scéne pôsobí už neuveriteľných 13 rokov, šokuje!
Čítať článok >
Album Ikony Samuela Tomečka pokrstili Zdena Studenková a Matej Tóth
03.02.2018
V utorok večer v bratislavskom hoteli Devín krstil svoje aktuálne CD Ikony Samuel Tomeček. Krstnými rodičmi sa stali Zdena Studenková a Matej Tóth. Krstilo sa symbolicky ikonami, ktoré sú poznávacím znamením celého albumu. Celým večerom sprevádzal moderátor Martin Nikodým
Čítať článok >
MÓDNA POLÍCIA z krstu Tomečkovho albumu IKONY
01.02.2018
Utorňajší večer patril krstu nového albumu IKONY speváka Samuela Tomečka. Na jeho uvedenie do života zavítali mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu. Ako sa im na tento večer podarilo obliecť? Posúďte sami!
Čítať článok >
Ikony Samuela Tomečka krstili ikony: Studenková a Tóth
02.01.2018
Slovenský spevák Samuel Tomeček uviedol do života CD IKONY, na ktorom pracoval vyše dvoch rokov. Krstnými rodičmi sa v bratislavskom hoteli Devín stali ikony slovenského hereckého a športového neba - Zdena Studenková a Matej Tóth.
Čítať článok >
Samo Tomeček má nový album! Projekt IKONY je pocta slovenským hudobným velikánom
23.11.2017
Spevák Samuel Tomeček predstavuje projekt IKONY – slovenské hity, ktoré nestarnú. Na albume sa nachádza 13 skladieb od Karola Duchoňa, Františka Krištofa Veselého, Jara Filipa, Mariana Vargu a iných velikánov, ktoré Samo so svojou kapelou jemne prearanžoval a zároveň v nich ponechal autentickosť doby minulej. História, srdce a úcta, to je to, o čo sa Samo na svojom novom projekte celý čas opieral. Album IKONY spája minulosť so súčasnosťou a poukazuje aké skvosty naša popmusic má.
Čítať článok >
Samuel Tomeček na albume Ikony vzdáva hold osobnostiam slovenského popu
23.11.2017
František Krištof Veselý, Jaro Filip, Dežo Ursiny, Michal Dočolomanský či Karol Duchoň sú niektorí z velikánov slovenskej populárnej hudby, ktorých piesne sa rozhodol prespievať Samuel Tomeček na svojom novom albume Ikony. Ako hovorí, chce spojiť minulosť so súčasnosťou a ukázať mladej generácii poslucháčov nestarnúce skvosty našej pop music.
Čítať článok >
Samuel Tomeček a Celeste Buckingham prekvapili spoločnou pesničkou
04.09.2017
Podľa aktuálneho počasia už najteplejšiemu ročnému obdobiu definitívne odzvonilo, no to nebránilo dvojici populárnych spevákov zverejniť novinku, ktorá iskrí letnou náladou. Samo Tomeček a Celeste Buckingham včera svojich fanúšikov na sociálnych sieťach prekvapili duetom Shoes, ktorý ponúkli spolu s videoklipom plným slnka.
Čítať článok >